HassKokorech Franchising Şartları

Kokoreç restoranı açmak isteyen girişimcileri oldukça düşündüren olaylardan birisi de doğru yer seçimidir. Franchising alabilmek için ise yer seçimi oldukça önemlidir. Lezzetli kokoreçleri mümkün olan en fazla müşteriye ancak doğru yer seçimi ile sunabilir ve maksimum kâr marjını bu yolla elde edebilirsiniz. Restoranınızın cadde üzeri veya yoğun yaya trafiğinin olduğu bölgeler gibi kolay ulaşılabilir bir konumda olması, yatırımınıza daha yüksek gelir elde etmeniz anlamına gelmektedir.

Restoran yeri seçiminde önemli unsurlardan birisi de restoranın tam olarak nerede olacağı ve asıl olarak kimlere hizmet edeceğidir. Örneğin ofislerin ve plazaların yoğun olduğu bir yerde restoran açmayı düşünüyorsanız sizin ürünlerinizin daha çok paket olarak satılacağı anlamına gelebilir. Bir okul, kütüphane, dershane yakınlarında açabileceğiniz restoran ise çoğunlukla müşterilerinizin öğrencilerden olacağı ve insanların restoranınızda oturarak ürünlerinizi tüketecekleri anlamına gelebilir. Her türden müşteriniz olacaktır ama asıl hedef kitlenizi iyi seçmelisiniz.

Kokoreç restoranınız için doğru yer seçimi konusunda tereddütleriniz mi var? HassKokorech olarak, açacağınız restoran için en doğru yer seçimi konusunda daima yanınızdayız.

Kokoreç Restoranı Hangi Koşullara Sahip Olmalıdır?

  • Kokoreç restoranı açmayı düşündüğünüz konum, öncelikli olarak yaya ve araç yoğunluğuna sahip ve ulaşımın kolay sağlanabildiği yerlerde olmalıdır. Alışveriş merkezleri, okul, sinema, otobüs, tiyatro, metro istasyonu, otopark yakınları gibi halka açık alanlar, potansiyel müşteriler bulabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Restoranınızın konum olarak kolay ulaşılabilir olması, satışlarınızın artmasını etkileyecek ölçütlerden birisidir.

  • Bulunan dükkânın büyüklüğü yeterli olmalıdır.

  • Su, elektrik ve doğalgaz tesisatlarının bağlı olması ve sorunsuz kullanılabilmesi, ruhsat alınabilir olması, tavanın yerden yüksekliği, kaldırımın olması, restoranın genişliği gibi özellikler de şartlarımıza uygun olmalıdır.

  • İşleriniz ilerlediğinde devamlı olarak işlerin düzgün ve sıkıntısız olması için dükkân kira kontratınızın uzun süreli olması sizin yararınıza olabilir. Ayrıca kira kontratının uzun vadede lehinize olması da sizin için iyi olacaktır. Dükkanınınız size ait ise kira kontratları ile uğraşmanıza da gerek kalmaz.

  • Vitrinler, tabelalar, masa ve sandalyelerin alımlı olması gerekir. Uzaktan restoranınızı gören bir müşteriyi dükkânın çekebilmesi gerekir.

  • Restoran açılacak yerin ferah ve aydınlık olması gerekir.

  • Dükkânda havalandırma sistemi bulunmalıdır.

  • Restoranın yakınlarında müşterilerin araçlarını bırakabilecekleri bir park yeri veya otopark imkânı varsa daha iyi olmaktadır.

HassKokorech Franchising Süreci Nasıl İşlemektedir?

HassKokorech franchising süreci online başvuru formunu doldurmanızla başlamaktadır. Başvurularınızda bu sektörde herhangi bir tecrübe aranmamaktadır. Başvuru yapabilmeniz için öncelikle sitemizde bulunmakta olan başvuru formumuzu eksiksiz olarak doldurmalı ve bize göndermelisiniz. Başvurunuzu yaparken uygun olduğunu düşündüğünüz dükkânın konumu da dahi olmak üzere istenilen bilgileri düzgün ve doğru bir biçimde belirtmelisiniz. Kabul edilme şansını artırmak için alternatif dükkan yeri de belirtebilirsiniz. MissKokorech olarak, başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şartları, kokoreç restoranı açacağınız konumu, yatırım miktarını, alanında bilgili uzmanlar ile değerlendiririz. Başvurunuzun uygun olduğunu düşündüğümüz taktirde de restoranınızı açmak için gerekli çalışmalara hemen başlarız. Temin edilecek malzemeler, boya, badana, fayanslar, genel bakım gibi konular, standartlarımıza uygun olacak şekilde belirlenir.

Yerel ve geniş çapta hazırlanmış pazarlama ve büyüme planları, personel istihdamı, personel eğitimi gibi konularda da girişimciye destek verilmektedir. Restoranın projesi uygulamaya geçirilir ve kısa sürede faaliyete hazır hale getirilir. Restoran açıldıktan sonra da size destek vermeye devam ediyoruz.

Detaylı bilgi almak için Online Başvuru Formunu doldurun, sizinle hemen iletişime geçelim.Yeni Telefon Numaramız : 0212 856 06 96