HassKokorech Franchising

Mahalle aralarında seyyar arabalar ile başlayan kokoreç sektörü son yıllarda kurumsallaşma yoluna girerek zincir mağaza konseptiyle karlı bir iş modeli haline gelmiştir. Kokoreç sektörü kurumsal yapı altında daha fazla müşteriyi çekmektedir. Kokoreç sektörü sezonluk bir iş olmadığı için de yaz ve kış fark etmeden yılın her ayında faaliyet gösterebilmekte ve yüksek karlılığnı yıl boyunca korumaktadır. Girişimci ve yatırımcılar için kokoreç sektörü diğer gıda sektörlerine kıyasla daha düşük risk ve daha fazla kar potansiyeline sahiptir.

Kokoreç restoranını açmak için küçük veya orta boyutlara sahip bir mekân bulmanız ve bulduğunuzun yerin restoran açmak için uygun özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bir MissKokorech restoranı ortalama olarak 50.000 TL’ye kurulmaktadır. HassKokorech restoranına sahip olmak sizlere bazı avantajlar da kazandırır.

HassKokorech Franchisingi İle Bir Kokoreç Restoranına Sahip Olmanın Avantajları

  • Kurumsallaşma sonucunda daha tanınır hale gelmek.

  • Düşük miktarlarda olan yatırım maliyeti ile mümkün olan en yüksek ciro imkânı ile siz yatırımcılara yüksek gelirler getirebilir.

  • Kokoreç sezonluk bir yiyecek değildir. Her zaman, her mevsimde, her ayda ve her saatte yenilebilecek bir yiyecek olduğundan sürekli nakit akışı sağlar.

  • Kokoreçte lezzet ve kaliteyi öne çıkartmak müşteri sadakatini artırır, rakip işletmelere karşı rekabette üstünlük sağlanmış olur.

  • HassKokorech; kokoreç dışında zengin yan ürün menüsü ile daha yüksek ciro fırsatı sunar.

  • Tecrübeli personelimizden sürekli destek alabilirsiniz. Sektöre yeni girecek girişimciler için kurumsal çatı altında bulunmak hata yapma riskinizi azaltacaktır.

  • Üretimden sunuma kadar olan tedarik zincirinin her aşamasında kalitenin korunması sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi almak için Online Başvuru Formunu doldurun, sizinle hemen iletişime geçelim.Yeni Telefon Numaramız : 0212 856 06 96