Neden HassKokorech’i Tercih Etmelisiniz?

  • HassKokorech, kurulduğu günden beri kurumsal kimliğe büyük bir önem vermektedir. Bu nedenle HassKokorech, Franchise verdiği restoranların da kurumsal yapıda olmasını sağlamaktadır. Siz değerli yatırımcı ve girişimcilere uygun fırsatlar ile sunduğumuz franchise kokoreç restoranı, sizlere yüksek kâr marjı ve yüksek ciro olarak geri dönecektir.

  • HassKokorech olarak biz, sizin için mümkün olan en yüksek geliri elde edebileceğiniz bir restoranı oluşturmaya çalışırız. Bunun için size her konuda desteklerimizi sürdürürüz. Sektörde en yenilikçi ve en önemli markalardan birisi olan HassKokorech, sizlere restoranın yer seçimi, restoran için gereken tabelaların temini, restoranın projelendirilmesi, restoranınızın tasarımı ve donanımları gibi fiziksel olabilecek konularından tutun da sizin ve restoranınızın büyüyebilmesi için gerekli tüm eğitimler, çalışacak personel istihdamı ve bu personellerin eğitimleri konularına kadar da desteklerini üzerinizden çekmez.

  • Markamız adı altında açacağınız restoran, ferah ve aydınlık bir yapıya sahip olacaktır. Ayrıca kokoreç restoranınız modern tasarımlara sahip olacak ve gencinden yaşlısına her kesime hitap edebilecek bir şekilde hazırlanacaktır. Restoran her yaş grubundan potansiyel müşterilere daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır.

  • Kalite ve hijyen konusu bizim için en önemli değerdir. Hijyen ve kalite standartlarına uygun bir restoran işletmeniz için yanınızdayız.

  • HassKokorech olarak biz, modern tesislerimizde hijyenik ve taze olarak üretilen kokoreçlerimizi sizlere hazırlayıp sevk ederiz. Kendi mamulümüz olan kokoreçlerde ve kullandığımız ürünlerimizin içeriğinde sağlığa zararlı katkı maddeleri bulunmaz.

  • Franchising ücreti talep etmiyoruz. Bu nedenle de yatırımlarında düşük risk tercih eden ve sektöre yeni girecek veya düşük yatırım imkanları bulunan girişimciler için en uygun ve en ekonomik iş fırsatını sizlere sunuyoruz.

Detaylı bilgi almak için Online Başvuru Formunu doldurun, sizinle hemen iletişime geçelim

Yeni Telefon Numaramız : 0212 856 06 96